PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31922}

Burzliwy poniedziałek

Stormy Monday
7,0 1 677
ocen
7,0 10 1 1677
Burzliwy poniedziałek
powrót do forum filmu Burzliwy poniedziałek

Jest taki cholernie ... estetyczny ! Genialny , absolutnie cudowny montaż !!! To jeden z moich ulubionych filmów i to nie tylko ze wzgledu na historię w nim opowiedzianą ale także zestaw aktorski - po prostu świetny !
Klimatyczny, w sam raz na jesienne , wtorkowe , deszczowe popołudnie , do ogladania solo , kiw=edy nic nas nie rozprasza i możemy wczuc się w specyficzny klimat
Aż wierzyć mi sięnie chce ,że wyszperałam go w koszyk z przecenionymi dvd z niecała dychę .
W filmówce powinni na tym filmie uczyc sztuki montażu

ocenił(a) film na 8
motyla_giczola

Udało mi się kupić ten film na wyprzedaży w Carrefourze, a oprócz niego nabyłem tam min. Słodko-Gorzkie Życie, Chicago,Chaos,Architekta, W pogoni za Amy, Jacky Brown i Smak Życia a wszystko to po 5zł za sztukę! Widać dobre kino w supermarketach nie schodzi ale jakoś nie specjalnie mnie to nie martwi, bo dzięki temu dosłownie za grosze trafiają takie perełki do mojej kolekcji.. Uwielbiam koszyki z przeceną w supermarketach:)

ocenił(a) film na 5
motyla_giczola

Mi się zwłaszcza podobało, że przez jakiś czas nie było słychać lektora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones