PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435592}
6,5 355
ocen
6,5 10 1 355
Far North
powrót do forum filmu Far North

Bardzo proszę niech ktoś doda opis.

ocenił(a) film na 8
TRROL

Dwie samotne kobiety, koczujące wśród mrozów i śniegów Północy, spotykają na swej drodze wycieńczonego mężczyznę. Kiedy ten dochodzi do siebie, między nim a młodszą z nich rodzi się uczucie. Druga kobieta czując się odtrącona z jednej strony i w panicznym leku przed samotnością z drugiej, decyduje się na radykalny krok.

ocenił(a) film na 10
CelineMarie

Na litość boską niby o tym był ten film ale po takiej recenzji wolałbym przeczytać "Dzieci z Bullerbyn" - wyglądałoby to na ciekawiej spędzony wieczór.

ocenił(a) film na 8
vicovaro25

oglądałeś film? chyba tak skoro dałeś 10 więc o co chodzi?

ocenił(a) film na 10
CelineMarie

Niby o nic, ale chciałbym też by film obejrzeli inni np: TRROL - bo film jest ... niezwykły. A twój opis jest taki... nijaki.

ocenił(a) film na 8
vicovaro25

yy... opis skądś tam wzięłam czyli gotowiec,nie ja go tworzyłam ale zawsze możesz dodać swój bardziej górnolotny,ponadto trochę głupio oglądać czy nie oglądać filmu ze względu na kilka zdań z opisu

ocenił(a) film na 10
CelineMarie

Masz rację, ale trochę szkoda że po obejrzeniu filmu i wystawieniu mu bardzo wysokiej oceny nie pokusiłaś się o zaprezentowanie własnego opisu, a posłużyłaś się cudzym - pożyczonym. Ja odwiedzam filmweb właśnie dla takich opisów - twój własny autorski również z chęcią bym poznał i myślę, że nie tylko ja...

ocenił(a) film na 8
vicovaro25

Widocznie opis wstawiłam zanim obejrzałam film,ponadto dodawanie opisów to nie moje zadanie tylko administracji i moderatorów ewentualnie osób które chcą się wykazać twórczo to po pierwsze , a po drugie każdy kto bardzo chce może znaleźć sam opis filmu gdzieś indziej .Moim skromnym zdaniem ten jest wystarczający,bo zdradzając więcej zdradziło by się całą fabułę.Tak jak wyżej wspomniałam nie bawię się w recenzenta ale ty możesz dla przyszłych oglądających skoro to dla ciebie takie ważne.Mój opis jest tylko w temacie jako luźna odpowiedz dla TRROL ,a nie w głównym opisie filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones