PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021265}

Rycerze Zodiaku

Knights of the Zodiac
4,3 4 236
ocen
4,3 10 1 4236
3,4 8
ocen krytyków
Rycerze Zodiaku
powrót do forum filmu Rycerze Zodiaku

Lauren Srirish

ocenił(a) film na 1

Panc Bagiński może teraz sam zepsuć kolejne dzieło i wspomnienia ludzi z dzieciństwa mam tylko nadzieje że już ostatni raz i go zwolnią....

ocenił(a) film na 1
stolek7

Bagiński to grafoman i niedołęga , po raz kolejny zabiję coś co jest magią dla wielu osób.
Jedno z najlepszych anime jakie powstały.

Solaris_fw

Normalnie kibicuje naszym, ale ten osobnik po sławnym wywiadzie buzi moje jak najgorsze emocje. Rozumiem potrzebę życia w mainstream, czego kosztem jest firmowanie zabijania klasyki, ale to jest wybór. I za ten wybór nie szanuje tego człowieka.

stolek7

@stolek7 Wsadź sobie mózg i zacznij myśleć, Lauren z tym filmem nie ma nic wspólnego, a Bagiński w wiedźminie jest tylko koordynatorem, a ten film to jest jego dzieło i może mieć całkiem inny poziom

ocenił(a) film na 1
Nozix

Zobaczymy ja twierdze że będzie to największa szmira w roku wydania ...

stolek7

Przeniesienie anime do świata rzeczywistego to rzecz prawie niemożliwa. Czy to jest Bagiński czy byłby ro ktoś inny.

ocenił(a) film na 1
Guliwer_2

Tak to prawda wydaje mi się też ze to powinien być serial, ponieważ w filmie ciężko jest rozwinąć i poprowadzić ciekawie historie:)

stolek7

Ja nawet co do serialu jestem sceptyczny. Jak to w tym https://www.animemusicvideos.org/members/members_videoinfo.php?v=3684 AMV napisano. Live action is no substitute for the real thing

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones