Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 221 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Sean bije na głowę kocie 9 żywotów - http://www.efantastyka.pl/art_sean-bean-gra-o-tron-krola-umarlakow
Nawet podkładając głos do gry - Oblivion - potwierdził swoją regułę.

Pytanie: Gdzie Sean nie zginął? Ja przypominam sobie w tej chwili Silent Hill, Troję i słyszałem o Sharpe.

Koshara

milionowy temat o tym samym ale niech będzie
Anna Karenina -nie umarł,Rajd na tyłach wroga,Kochanek Lady to główne role ,reszta gdzie nie umarł to małe nieznaczące rólki

CelineMarie

w Planie Lotu nie zginął ;p
i Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna chyba tez nie xD

maybe_i

tak też;) ale jak pisałam to raczej malutkie rólki:P

CelineMarie

I dobrze w sumie, ze nie wszedzie umiera, bo dzieki temu nie jest az tak doslownym spoilerem :D Nigdy nie wiadomo, czego sie spodziewac :D Za to, jak juz nagle ginie (jak np w Game of Thrones - dla tych, co nie czytali ksiazek byl to niemaly szok) to nikt sie wtedy nie dziwi, tylko kazdy kiwa glowa i mysli, ups, you did it again :D

Koshara

Udalo mu sie nie zginac w Missing, a czaly czas sie balam :D

fune

dzięki za spoiler. Dobrze wpasowałaś się w temat, nawet jeśli Beanowi się nie udało tym razem.

Moongirl

No wybacz, ale taki komentarz to mozna dac do kazdego postu tutaj z wymienionym tytulem lol Ja tez nie widzialam wszystkiego.
Btw. spoiler to jest wtedy, jak produkcja nie zostala jeszcze wyemitowana, a nie jak jest juz dawno po premierze. Watek jest taki, a nie inny, dotyczy tego, w czym zagral i jak zagral, jak nie chcesz wiedziec, gdzie zginal czy nie zginal, to po co tu wchodzisz?

fune

Przepraszam. Masz rację, ale w tym kontekście nie mogłam się powstrzymać :) Obejrzałam dopiero pierwszy odcinek, ale spodziewałam się w tym przypadku zmartwychwstania. Nie wiem, czy już ostatni odcinek poszedł, ale może chociaż po napisach końcowych coś mu się przytrafi?

Moongirl

owszem coś mu się przytrafi w trakcie ale tak jak fune wspomniała jednak nie umrze totalnie ,serial liczy tylko 10 odcinków i już się zakończył

Moongirl

Spoko. Co do serialu, to mi sie dobrze ogladalo, mimo wlasnie tego, ze w sumie w trakcie ogladania czlowiek domysla sie roznych rzeczy, to ogolnie dobrze sie oglada (rowniez ze wzgledu na Seana, ale ja lubie tez bardzo Keitha Carradine, no i jest jeszcze Adriano Giannini jako Giancarlo;), wiec zachecam do wytrwania. Co do Seana, to wydaje mi sie, ze tworcy liczyli na drugi sezon, dlatego tak to rozwiazali jak rozwiazali, inaczej z pewnoscia ubiliby go na amen :) No, ale scena z pilota tez sie jakby liczy, ciekawe ile osob sie smialo, jak to zobaczylo :D
Co do Missing jeszcze to zapewniam Cie, ze to o Seanie to zaden spoiler w sumie, za to moglabym teraz zepsuc Ci ogladanie innymi informacjami, ale oczywiscie tego nie zrobie, bo nie jestem az taka :) Zreszta i tak sie pewnie domyslisz ;)

Moongirl

Nie zauwazylas pierwszego postu? pytanie bylo konkretne - gdzie Sean nie zginal... rolleyes

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones