Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 221 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Witam, kiedyś na Polsacie ok 2 lata temu może, leciał taki film z Nim w jednej z głównych ról.
Krótki opis początku filmu: Rzecz dzieje się najprawdopodobniej (bo pewien w 100% nie jestem)
w Ameryce, Bean razem z kilkoma wspólnikami okrada jakiś bank bądź skarbiec, łupem jest (są)
diament(y). Po akcji rozdzielają się, Bean myśli, że ma łup, po czym otwiera woreczek a tam nic
nie ma. Bądź odwrotnie to on kradnie wspólnikowi, ale chyba ta pierwsza opcja. Po drodze chyba
demolują mieszkanie jakiejś starszej pani, o czarnym kolorze skóry, wśród wspólników też był
chyba murzyn. Mam taką myśl, że to może być film "Nikomu ani słowa", ale nie jestem pewny.
Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu tego filmu, z góry dzięki :)

filip_z_

Tak z tego co pamiętam to ten film

CelineMarie

uratuj mnie -jest jakiś film gdzie Sean nie jest taki do końca zły ?jak w Equilibrium ,drugoplanowa,ginie ale nie negatywna postac

dawid10809

do końca zły? "Ronin" ale tam też nie gra dużo,tzn.gra tam złodzieja ale nie jest jakimś mocno czarnym charakterem,cała seria o Sharpie gra tam zdecydowanie dobrą postać,Gra o Tron -serial, we Władcy pierścieni jest taki pół na pół niby dobry ale ma skłonności :D ,Cleanskin gra tam agenta czyli mimo,że zabija jest hm po stronie prawa,Czarna śmierć gra sprawiedliwego rycerza,Bravo Two Zero gra żołnierza ,nie wiem co Cię interesuje, jest sporo takich filmów w których grał albo mało, albo nie umarł ,albo był dobry jednak moim zdaniem najlepiej się sprawdza jako czarny charakter (pominając świetną serię o Sharpie)

CelineMarie

wow ,dzięki za pomoc :D czego ty nie wiesz o Seanie ?

dawid10809

pewnie jaki jest w łóżku:D ale tak na poważnie to po prostu filmy z nim oglądałam więc to i owo wiem jeśli chodzi o jego filmografię:)

CelineMarie

Moze dowiesz sie o nim punktu 1

dawid10809

Raczej nie w tym życiu

CelineMarie

może i tak może i nie ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones