Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

No właśnie wiem ,żę to chore ale ciekawi mnie w którym momencie komu ześwirowało na jego punkcie. Ja dostałam bzika troche po tym jak zobaczyłam 007 i Władce....

Dawno, dawno temu jak go zobaczyłam jako porucznika Sharpe'a. Przypominał mi mojego ex, ale i tak się w nim zakochałam :)

kanex71

po obejrzeniu "Skarbu Narodów" stwierdziłam że to tak super przystojny aktor no i przypomniałam sobie że już go przecież znam. ale ślepa byłam...

martyna_mak

'Skarb Narodów' 'Anna KArenina' jako Vronsky ;*** i 'Władca pierścieni'... Kocham GO!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kanex71

Lord Fenton - miałam 14 lat , a on był taki cholernie ... popieprzony , strasznie toksyczny i mocno perwersyjny . A potem był Mellors (mrau) i wreszcie Wroński ... A i oczywiście , po drodze jeszcze Janus... Jedyny raz ,kiedy oglądając 007 trzymałam kciuki za "czarny charakter" ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Scarlett zły Lord Richard Fenton :D
<za krótki>

Wydaje mi się że uwielbiam Seana od zawsze, jak byłam mała oglądałam Go w Clarysie, a potem był SHARP i ANNA KARENINA same wiecie. I tak mi już zostanie, bo ON jest jak szlachetne wino - z wiekiem jeszcze zyskuje na urodzie. Widziałam większość filmów z jego udziałem ale po Caravaggio opadła mi szczęka. W życiu nie widziałam piękniejszego faceta.

Chyba nie będę oryginalna i też napiszę,że po roli Boromira zaczęłam być fanką Seana.Wcześniej to go bardzo nie lubiłam,ale po " Władcy..." wszystko się zmieniło.

ooo kurcze :D A ja myślałam że ja tylko jestem taka zakręcona i kocham się w aktorach.:))

Lilss

Odkąd pierwszy raz go ujrzałam na ekranie,ma coś w sobie hehe

malinkaice

mi palma odbiła jak zobaczyłam do w serii filmów z Richardem Sharpe'm, potem Vrońsky rozłożył mnie na łopatki a poprawił Boromir i zaczęło się. Do dziś obejrzałam większość filmów z jego odziałem, a sporo mam na DVD
(na szczęście istnieje sprzedaż internetowa)

boundless

Pierwszy raz zobaczyłam go w "Scarlett"dosyć dawno temu.Teraz oglądam tylko te odcinki w których występuje.To jest jeden z tych aktorów których oglądam bez względu na to czy film mi się podoba czy nie tylko po to żeby sobie popatrzeć.

pakocudowna

Ja go przyuważyłam w Troi (przysłonił mi Hektora, czy Achillesa - bezczelny jeden :))
A później jak tylko widziałam z nim jakikolwiek film szalałam ze szczęścia. Choć przyznaję bez bicia, że z bohaterów Władcy z braci bardziej lubię Faramira <-- jest taki sympatyczny!

Pamiętam, że pierwszy raz zwróciłam na niego uwagę w którymś z pierwszych filmów o Poruczniku Sharpe, czyli w pierwszej połowie lat 90', ale wtedy tylko z powodu jego wyglądu, potem trafiałam na inne filmy z jego udziałem i doceniłam również talent, a do grona moich ulubionych trafił, gdy obejrzałam Annę Kareninę.

Divine

A tak przy okazji, to zdjęcie jest genialne:
http://bestof.provocateuse.com/images/photos/sean_bean_95.jpg

Divine

Poprawka linku:
http://img200.imageshack.us/img200/7215/seanbean95i.jpg

Hmmm ja jak gral w Autostopowiczu :P ^^ Bosko :) hehehe

misia15141

ah te jego zielone oczy... :D u mnie tradycyjnie zaczęło się od Władcy Pierścieni, moja najlepsza koleżanka zachwycała się Aragornem, ale ja myślałam tylko o Boromirze, ale chyba tak na prawdę oszalałam jak zobaczyłam serię filmów o Richardzie Sharpe'ie, obejrzałam wszystkie 16 filmów jeden za drugim ;), uwielbiam go w Troi i strasznie podoba mi się z dłuższymi włosami, a czarne charaktery to jego specjalność, tylko dlaczego potem zawsze wolę ten czarny charakter niż pozytywnego bohatera? ;)

pawel_b007

jasne niebieskie jesli już. Autostopowicz z Beanem to remake filmu z Rutgerem Hauerem.
Hauer był lepszy i starsza wersja filmu też jest lepsza. Moim skromnym zdaniem oczywiscie

Ja się dziwię ża taki zajebisty gosc nie jest w TOP 50

W połowie lat 90-tych, gdy zobaczyłam porucznika Sharpe'a. Minęło już tyle lat a uczucie nic nie słabnie, wręcz przeciwnie :))

Żyje już trochę lat na tym świecie i kiedyś w tv puszczali taki serial-Scarlett,to wtedy zwróciłam na niego uwag-przystojny zły chłopiec ,prawdziwe ciacho

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

U mnie po silent hill i oglądam z nim każdy film.

Podobał mi się jako Boromir, ale później zobaczyłam Czas Patriotów i odleciałam, ha ha. Po tym filmie podobał mi się już w każdej roli, czy jako młodszy, czy jako starszy :D
Cieszę ryj jak go gdzieś widzę.

Zobaczyłam go w Annie Kareninie i zwariowałam.

Po filmie "Kochanek Lady Chatterley" :o) -

Chyba serial Scarlet ,jakim on tam był podłym skoooorwielem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones