Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 221 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Które filmy z tym aktorem obejrzeć najpierw? Widziałam wszystkie Sharpe'y, Tolkieny, Ronina, Bondów nie trawię i nie chcę oglądać.

W jakiem filmie Sean Bean gra opóźnionego w rozwoju?

W których produkcjach główne role, w których epizody, a w których dobrych bohaterów? :P

Dużo tych pytań :P ale postaram się na nie odpowiedzieć . Opóźnionego w rozwoju grał w filmie "Pole" .Główną rolę można policzyć na palcach jednej ręki albo i nie .Po kolei :
2012 Accused
- Tracie's Story (2012) ... Simon Gaskell / Tracie Tremarco rola główna w jednym odcinku,wyjątkowy popis aktorski
2012 Psy wojny rola głowna film do bani

2012 Missing rola drugoplanowa,serial taki sobie

2012/I Królewna Sniezka sekundowa rola ojca Śniezki

2012 Cleanskin rola główna trudno powiedzieć czy zły czy dobry

2011 Gra o tron rola główna dobrego bohatera w 10 odcinkach

2011 Czas bohaterów angielski film wojenny,taki sobie

2010 Death Race: Wyscig smierci 2 mały rólka Pana Złego film do bani

2010 Czarna smierc rola prawie :P główna jest tu ten dobry

2008-2010 Crusoe (TV Series) sekundowa rola ojca głownego bohatera

2010 Ca$h Pyke Kubic / Reese Kubic główna rola jako Zły
2010 Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Zlodziej Pioruna mała epizodyczna rola Zeus

2009 Wilcze prawo: 1983 (TV Movie) ciężkie kino,rola drugoplanowa
2007 Far North dziwny film ,rola powiedzmy głowna

2007 Autostopowicz rola główna złego mi się ta wersja podobała bardziej niż oryginał

2006 Silent Hill mała rola ojca głównej bohaterki

2005 Plan lotu mała rola kapitana samolotu ale film dobry

2005 Daleka pólnoc rola epizodyczna

2005 Wyspa świetny film i głowna rola jako Pan Zły

2005 Zycie za smierc dziwny horror ,nie gra tam za wiele

2004 Skarb narodów fajny film i głowna rola czarnego charakteru

2004 Troja zagrał mało ale fajnie wygląda z tymi loczkami

2003 Henry VIII tu zagrał mało ale dobrego gościa

2003 The Big Empty mini rólka w dziwnym filmie

2002 Equilibrium dobry film ale Sean długo w nim nie pograł :P

2001 Nikomu ani slowa dobry film a Sean jak główny czarny charakter

1999 Rajd na tyly wroga- film wojenny rola pierwszoplanowa


1998 Podniebny terror film klasy C albo i D gra tam czarny charakter

1997 Anna Karenina -rola główna jako kochanek Anny Vronsky (jak on wygląda w mundurze mniam :D)

1996 Kiedy nadchodzi sobota -rola główna jako piłkarz amator

1995 GoldenEye -świetna główna rola jak czarny charakter (ja tam uwielbiam Bondów :P )

1994 Jakub mała rólka biblijna

1994 Scarlett -miniserial -drugoplanowa rola złego charakteru ale jaka wyrazista,uwielbiam go w tej postaci

1993 Lady Chatterley - główna rola w 4 odcinkowym mini serialu,jeśli lubisz romans ,sporo seksu to polecam

1992 Czas patriotów bardzo dobra rola główna jako zły charakter




1990 Pole angielski film,całkiem ciekawy ale nie każdemu może się podobać,dobra rola Seana



1988 Burzliwy poniedzialek - o ile dobrze pamiętam gra tam kochanka Melanie Griffith,film bez rewelacji,początki Seana

1986 Caravaggio -rola epizodyczna ale wygląda tam jak młody Bóg,sam film słaby według mnie


Widziałam wszystkie filmy z Seanem (no prawie wszystkie które udało mi się znaleźć) więc jakby co to pytaj ;)

użytkownik usunięty
CelineMarie

Obejrzyj koniecznie przygody Sharpe'a.

przecież oglądałam ,nie wypisałam ich bo wyżej napisałaś ,że tez je widziałaś

użytkownik usunięty
CelineMarie

Oj, przepraszam, pomyliłam się. :

I znowu się pomyliłaś bo pewnie masz na myśli Far North czyli Daleka północ ale to inny film ;) On zagrał w dwóch filmach Far North /Daleka północ 2005 i 2007 a ja opisałam je prawidłowo

użytkownik usunięty
CelineMarie

Chyba masz do czynienia z głupkiem :P Ja bym już się denerwowała, a Ty nadal wszystko mi rzetelnie tłumaczysz :

Ja jestem cierpliwa jakby co :)Po prostu masz na razie poziom "świeżaczek", ale już pomału wchodzisz w medium później będzie zaawansowany, a na końcu jak będziesz miała poziom wiedzy o Seanie "spec" jak ja (hahah) ,to wtedy Ty będziesz uczyć świeżaczków :D

użytkownik usunięty
CelineMarie

Poziom spec to mam w jego zdjęciach ukrytych na dysku :P

użytkownik usunięty
CelineMarie

Grał też w"Powiedz mi, że mnie kochasz"? Takie plotki słyszę.

Skończyłam oglądać "Pole". Już pomijając jego rolę powiem, że to świetny film. I oczywiście wspaniały John Hurt!

"Powiedz mi, że mnie kochasz" chodzi o serial? Nic o tym nie wiem,raczej to tylko plotki.

"Poziom spec to mam w jego zdjęciach ukrytych na dysku"

No i to jest prawidłowa postawa :D:D:D

użytkownik usunięty
CelineMarie

Ciekawi mnie film "Lorna Doone", który nie doczekał się opisu fabuły na filmwebie.

to jest chyba miniserial ,niestety nie oglądałam go bo nigdzie nie mogę go dorwać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones