Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 221 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

już nie mogę się doczekać,zapowiada się ciekawy rok bo mamy kilka premier z jego udziałem:D

CelineMarie

mam nadzieję,że w necie będzie można go obejrzeć bo na TV nie liczę

CelineMarie

Zginie? :P

Gh0st

Chyba dość szybko: http://www.youtube.com/watch?v=96bQB6I7Auk&feature=player_embedded
Jak to Bean ;)

Moongirl

Nie załamuj mnie:( inne gwiazdy trzymają się latami w jednym serialu ,a on nie może dotrwać drugiego sezonu.Z drugiej strony nie chcę,żeby był aktorem serialowym i przez 15 lat grał takiego Ryśka z Klanu:P
I tak źle i tak niedobrze

Moongirl

no chyba se w siuśki lecą! w pierwszym odcinku?!
ale efektownie zejdzie- w samochodzie od wybuchu jeszcze nie umarł,niedługo zaliczy wszelkie możliwe sposoby zejścia z tego świata hahaha

CelineMarie

Missing na AXN we wtorek (20.03) o 22.00

użytkownik usunięty
CelineMarie

hahahaha to sie go naogladalas, smierc w pierwszej minucie, a serial na poziomie M jak milosc, gniot nad gniotami

kto wiedział-niech spadają:P na szczęście na ten rok ma zaplanowanych kilka pierwszoplanowych ról

Zakładam, że będzie coś w stylu "rozwiązanie zagadki z przeszłości" i Bean będzie w flashback'ach. Jeśli jego rola ograniczy się do wylecenia w powietrze w samochodzie w pierwszych minutach, to faktycznie będzie słabo.

Moongirl

Myślę,iż Bean miał być reklamą tego serialu przyciągnąć ludzi,jeśli takie było założenie producentów to świadczy tylko o Jego wielkości .Jak popularnym i bardzo lubianym jest aktorem skoro wymieniony jest w czołówce ,a zagrał minutę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones