Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Szkoda było mi w Władcy Pierścieni oraz w "Gra o Tron". W tym serialu nawet mi się spodobał a nie grał złego będzie mi go brakować :(. Dziwie się że nie ma dostał żadnej nagrody statuetki.Osobiście nie znam dobrze ale paczyłem na yotube że dość często uśmiercany.

meut20

No cóż ,ten temat był wałkowany już wiele razy,a Sean zyskał przydomek Śp.Sean Bean

cytat "Jeśli nie możecie sobie przypomnieć skąd znacie Seana Beana, to są dwie opcje. Albo kojarzycie go z roli Boromira z ''Władcy Pierścieni'', albo jako ''tego kolesia co zginął'' z dowolnego innego filmu. Okazuje się bowiem, że Sean Bean dość często jest zabijany na ekranie. W hołdzie jego wszystkim śmierciom powstała ta oto kompilacja."
video z filmami,w których umarł(ale chyba nie są wszystkie) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zEhtsgu6bJg
pozdro

CelineMarie

ja z "Władcy Pierścieni" go tylko kojarzę się przyznaje i teraz w "Grze o Tron". W Grze o Tron był mi go najbardziej szkoda bo grał ciekawą postać choć sam się przyznał że z chęcią by wrócił.Wiem że temat już był ale chciałem dodać coś od siebie jak widzę tego aktora i nie wiem i chyba w filmie 007 James Bond.

meut20

Jesteś facetem, a faceci lubią raczej filmy o tematyce wojennej ,więc polecam Ci serie o Sharpie,wszystkie odcinki obejrzysz za free i bez rejestracji np. na Playtube jeśli oczywiście chcesz pogłębiać swoją videotekę z tym aktorem.
Jeśli np.lubisz coś w stylu Indiany Jonesa to Skarb narodów też jest fajny,bardziej mroczne to Nikomu ani słowa,z s-f to Wyspa,Autostopowicz-gra tam psychola też fajny no i Ca$h jako czarna komedia kruminalna.Natomiast z sensacji to jego wielki debiut na dużym ekranie w hollywoodzkim stylu-Czas patriotów,albo jeśli lubisz piłkę nożna a on uwielbia to film Kiedy nadejdzie sobota jest też wart obejrzenia.

meut20

Od siebie dodam "Czarną Śmierć " ma podobny klimat (no może nie do końca hehe) do Władcy Pierścieni i strój jak Boromir, a jeśli lubisz horrory na podstawie gier komputerowych to "Silent Hill" chociaż tam dużo się nie nagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones