Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
50 853 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Mówcie o tym jaki on jest zajebisty :) Taki zimny zły drań z charyzmą :) Często mu kibicowałem w filmach żeby wygrał. Kurde jak ja go lubie, zawsze gra takie męskie postacie tragiczne. Czyż on nie jest świetny ? :)

Wujek_John

Podkładał głos ojca Nocte w Final Fantasy 15 i ta postać zginęła, koleś jest chodzącą klątwą.

ChubakaCieLubi

hahahaha

Wujek_John

Ale jest masą filmów w których przeżył. Czemu ludzie muszą gadać o śmiertelności postaci granych przez niego. Moim zdaniem to już dawno stało się nudne.

Wujek_John

A rola w serialu Broken. Wspaniała

Wujek_John

Przecież w Troji przeżył :)

Iribell

W Marsjaninie też

katrinafw

W Silent Hill też przeżył

kwahoi

I w "Roninie". Jako Sharpe czy Zeus też przeżył. Te teksty o jego śmierci w każdym filmie to bardziej forma żartu w angielskim stylu.

Iribell

Z kolei w serialu Frankenstein jednoczesnie zginął, a potem przeżył

Loczas

sean bean zakrzywia rzecywostość

znerwicowany

Swoją zajebistością.

Wujek_John

jak ktoś marudzi, że on non stop ginie, to polecam serię Sharpa, naście filmów, Sean piękny i młody :v

diana6echo

Bo grał główna postać, tytułową,jak miał zginąć

Wujek_John

Masz rację. Z trzech powodów.
Po pierwsze. Istotnie jest zajebisty.
Po drugie. Wcale nie ginie w każdym filmie.
Po trzecie. Żart o Sean'ie Bean'ie ginie w każdym filmie stał się już dawno bardziej nudny niż żarty o Fiacie Multipli.

Wujek_John

To dosyć smutne że nigdy nie doczekałeś się tej wygranej ;)

Wujek_John

Tyle że grał nie tylko łotrów i może nawet nie głównie - choćby np. w "Grze o tron" zagrał szlachetną można powiedzieć postać jak na tamto uniwersum i grał ogólnie postacie dramatyczne mogę to też nazwać często. Oczywiście kojarzę też postacie łotrów, ale bardziej chyba te pozytywne role ;).

introverder667

P.S. Wydaje mi się - choć mogę się mylić - że bardziej pozytywne postacie zaczął grać częściej wraz z wiekiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones