Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Dlaczego on jest wymieniony w II części Władcy Pierścieni, skoro zginął w I ?!

Kafasa

Pewnie dlatego, że występuje w wersji rozszerzonej filmu na DVD. Widziałam jego zdjęcia z drugiej części "Władcy Pierścieni".

Euhenia_2

Zabili go w pierwszej częsci to fakt, ale może pokazują w drugiej jakieś reminescencje z przeszłości z Boromirem :-). Nie wiem dokładnie, bo nie mam wersji rozszerzonej "Władcy Pierścieni".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kafasa

Bo są z nim retrospekcje a skoro pokazuje się na ekranie to tak jak by grał w tym filmie. Bo gdyby nie było części pierwszej to był by pełno prawnym bohaterem a tak jak wiesz że zginą to jak może grać. w 3 części też jest w napisach.

Woj8ech

Sean Bean może grać, bo nie on zgninął w pierwszej części tylko Boromir, postać , którą zagrał :-). Jasne, że o to mi właśnie chodziło.

Euhenia_2

Ciekawe jest to, że Boromir był w każdej części Władcy Pierścieni. xD

H2SO4

tak, w II części są sceny z nim, takie wspomnienia:)na całe szczęście, bo uwielbiam tę postać i zawsze mi go mało w filmie ;D

użytkownik usunięty
The_Carnival_Is_Over

Oglądałam wszystkie trzy części rozszerzone. Niestety w podstawie II i III wycieli wszystkie sceny z Seanem... W II gra we wspomnieniach Faramira( i może ich ojca też nie pamiętam dokładnie), a w III ojciec widzi go przez chwilę- tak dokładnie to roi mu się,że widzi zmarłego syna, ponieważ zazyna wariować.

Po drugie zawsze można uznać retrospekcje i przywoływanie scen z pierwszej części za pojawienie się aktora na ekranie. Ale...kurka czupurka! Boromira było zdecydowanie za mało.

The_Carnival_Is_Over

tak,był w rozszerzonej...oglądałam wszystkie trzy.W trzeciej też jest:)No i Saruman

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones