Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 221 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

nieziemsko przystojny,meski. taki zimny dran:P i dobrze sie trzyma jak na swoje lata:P

monisia233

haaaa! więc nie jestem sama w tym osądzie:D chociaż wolę go za młodu:P

CelineMarie

Ale uśmiech nadal ma genialny :D.

CelineMarie

Zgadzam się, mnie też jara, fakt, że za młodu lepiej ale nawet teraz cały czas ma coś w sobie i uwielbiam go oglądać :D

monisia233

Zgadzam się w 100% :)

monisia233

Jest przystojny jak nie imprezuje zupełnie inaczej wyglądał w Agencie a inaczej w Grze o tron kiedy rozwodził się z żoną. Facet bardzo w moim typie ale mam wrażenie że nie przykłada wagi co do swojego wyglądu, może to i lepiej?

Iwona605

w Agencie???

Moongirl

Jeden z nowszych filmów, rzecz dzieje się w Wielkiej Brytanii, facet musi powstrzymać islamskich terrorystów. Film jest taki sobie ale można się pokusić o obejrzenie ze względu na Beana. Oczywiście w roli złego gliny jest uroczy.

Iwona605

pewnie chodzi o Cleanskin,tu faktycznie dobrze wygląda,ciało nadal ma super,wypełniłabym tylko te bruzdy nosowo-ustowe i podniosła powieki albo wycięła z nich trochę skóry;to mało inwazyjne zabiegi raczej kosmetyczne a poprawiłyby znacznie jego wygląd

CelineMarie

Ha ha, proszę Cię, daj mu się zestarzeć z godnością :)

Moongirl

Drobna inwestycja w siebie jest jak najbardziej godna pochwały.Zabiegi kosmetyczne są dla ludzi ,nie mówią tu o totalnym inwazyjnym remoncie chirurga plastyka ale teraz są takie cuda widy w zwykłych gabinetach kosmetycznych ,że mógłby spróbować tego czy tamtego.Niemniej tyle naszego co sobie tu pogdybamy bo i tak nie mamy na to wpływu.

CelineMarie

Doceńmy to,że nie zrobił z siebie drugiego Deppa czy Pitta ,w wieku 50 lat udają 30 ale im to żałośnie wychodzi.

CelineMarie

Co Ty w ogóle wygadujesz?! Ja w ogóle nie ogarniam jak ktoś mówi "jej potrzebne są implanty", "on mógłby sobie wstrzyknąć coś na zmarszczki". Jego/jej ciało, jego/jej sprawa. Komuś się spodoba, kogoś obrzydzi... Spoko. Tak już jest. Facet widać, że starzeje się z klasą. I widać, że dba o siebie (niekoniecznie to musi być równoznaczne z pompowaniem sobie czegokolwiek).

Moongirl

Dbanie o swój wygląd nie jest wbrew starzeniu z godnością,godność trzeba mieć przede wszystkim w sobie.

CelineMarie

Już nawet nie oto chodzi żeby coś ze sobą robił nie każdy lubi botoksy, kwasy hialuronowe i inne chemie:-) ale niech chociaż przestanie pić, to nie będzie tak okropnie opuchnięty teraz w ogóle nie widać mu oczu tylko sińce a oczy przecież ma śliczne.

Iwona605

Gdy się pali i pije przez całe życie to nie tak łatwo rzucić,ponadto wątpię czy skóra w tym wieku znacząco by się poprawiła nawet po odstawieniu używek.

CelineMarie

Śliczne oczy hahaha.Nie rozśmieszaj mnie bo czkawki dostane.Przecież on ma oczy brzydkie. Zmęczone życiem

Gothic333

I to właśnie nie jest pociągające ? W sensie jestem facetem ale jakoś zawsze wydawali mi się atrakcyjniejsi faceci i kobiety w których oczach coś widać.

_BadMan_

jest... jest niesamowity. Męski i pociągający. 100% mężczyzna. Zyczyłabym sobie, żeby każdy facet mógł się tak pięknie starzeć.

monisia233

Zgadazm się. Zawsze myslałam ,że tylko jak tak uważam :D Jest bardzo przystojny jak na swoje lata.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gejek22

nie twój styl gejku,wiem,że wy geje lubicie takich wymuskanych wymoczków ,nie wiadomo czy to facet czy kobieta

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
monisia233

On był przystojny. Teraz to tylko napuchnięty pijak.

ladywhitesnake

pokaż swoją facjatę-ocenimy

RobertWW

Niestety nie mogę pokazać, bo nie mam facjaty - mam twarz. Poza tym nie piję alkoholu, więc sądzę, że jest z nią nie najgorzej. A pijaków szczerze nie znoszę.

ladywhitesnake

Masz gębę i zero mózgu,skoro światowej sławy aktora mega zdolnego wyzywasz od pijaków tylko dlatego,że w wieku 55 lat ma zmarszczki jak normalny facet a nie kilo botoxu i operacji plastycznych za sobą.Napatrzyłaś się na przerobione gwiazdki i już nie wiesz,co to naturalne starzenie.Twoja mamusia i tatuś na pewno wyglądają o wiele starzej,już nie mówiąc o tobie za kilka lat i nawet jeśli jak twierdzisz nie pijesz to się zestarzejesz-naturalna kolej rzeczy dziecko.

RobertWW

Facjatę uznałaś za jakąś obrazę? To brawo. To jest zwykły synonim do tego co uznajesz, że masz, tudzież twarz. (Wow jakie rymy.)
Sean Bean jest przystojny. Ma swoje lata, chyba ma prawo się starzeć nie? Jest świetnym aktorem i 100% mężczyzną, który nie bawi się w jakieś poprawianie swojej gęby ku uciesze fanek, albo żeby się lepiej czuć. I na jakiej podstawie nazywasz go pijakiem? Uczestniczysz w jego życiu prywatnym? Poza tym - nawet jeśli nadużywał alkoholu lub po prostu z niego nie korzystał, to kto tego nie robi, szczególnie w niektórych momentach swojego życia. To też jest człowiek i ma swoje przejścia, ma prawo reagować na to jak każdy inny. Na pewno na zdrowie nikomu to nie wyjdzie, ale jemu tej atrakcyjności, którą zawsze miał - nic nie odbierze.

everdelayed

cytuj ladywhitesnake ,podpięłaś pod zły post

RobertWW

a tak, wybacz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones