PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674687}

Maski szpiega

Legends
7,0 1 554
oceny
7,0 10 1 1554
Maski szpiega
powrót do forum serialu Maski szpiega

Drugi sezon

ocenił(a) serial na 7

Drugi sezon na szczescie został potwierdzony.
Cieszę się, bo serial dopiero zaczął się rozkręcać. Każdy następny odcinek pierwszego sezonu coraz bardziej mi się podobał, więc mam spore oczekiwania co do sezonu drugiego.

ocenił(a) serial na 8
Deemer

A to Bean nie ginie w tym serialu????

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

Póki co zyje. Nawet reklamowali ten serial jako ten, w ktorym Seam Bean nie ginie ;p.

Deemer

Ja myślę że tak do trzeciego sezonu powinien pożyć :-).

ocenił(a) serial na 7
WOLVERINE55

Też jestem za kolejnymi sezonami .Serial się stopniowo się rozkręcał .Na początku trochę myślałem ,że to będzie dobry serial i tyle jednak okazało się serial ma potencjał trochę wyższy i potrafi podnieść poprzeczkę 7/10

WOLVERINE55

Raczej nie pożyje, biorąc pod uwagę żenujący poziom drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 7
Deemer

No ale promocja 2 sezonu jest genialna. Totalna cisza. Na oficjalnej stronie stacji nie ma nawet zwiastuna.

ocenił(a) serial na 5
reese

Za to teraz wypuścili wcześniej 2x01, jest już webrip.

ocenił(a) serial na 5
Deemer

Ten drugi sezon z terrorystami zrobił się bardzo na czasie. Nawet TNT przesunęło emisję ostatniego odcinka z uwagi na podobieństwo do zamachów w Paryżu. Przypomnę, że w ostatnim emitowanym odcinku małolata poleciała do Paryża ze swoimi muzułmańskimi znajomymi, którzy mają ukryte niecne plany... Martin zapewne serialowy Paryż uratuje...

http://www.tv.com/shows/legends-2014/community/post/legends-tnt-delay-paris-atta cks-144769499894/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones