PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269173}

Rycerze Zodiaku: Piekło

Saint Seiya: Meiou Hades Meikai Hen
7,7 742
oceny
7,7 10 1 742
Rycerze Zodiaku: Piekło
powrót do forum serialu Rycerze Zodiaku: Piekło

Który ze Złotych Rycerzy przeżył? I czy zginęli tak ostatecznie (bez możliwości wskrzeszenia itd.)? Straszne.

ocenił(a) serial na 7
Saga

Ja już jestem po pierwszych odcinkach z tej serii :) W opisie masz napisane który przeżył (metafizycznie tak samo jak Atena) bo tak naprawdę zginą w poprzedniej serii broniąc swojej świątyni. Znam już także zakończenie i powiem Ci tylko tyle że żaden ze złotych rycerzy już nigdy nie powróci.

BLUE_DRAGON

Czyli zostanie tylko Shaka?! Taka smutna wiadomość przed samymi świętami... Przygnębiające, ale i tak dziękuję Ci za odpowiedź. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
Saga

Wszyscy zginą w tej serii – jeżeli chodzi o złotych rycerzy. Pojawi się brat bliźniak złotego rycerza Bliźniaka, rycerz Wagi (ale jego prawdziwe oblicze ujrzeliśmy w poprzedniej serii), Mistrz rycerza Barana itp. Ciekawa seria z ciekawym zakończeniem :)

ocenił(a) serial na 10
BLUE_DRAGON

hej. Co wy wygadujecie w tej seri nie będzie więcej złotych rycerzy, alr przeczytajcie mange zanim coś powiecie, na początku zostaną ożywieni Aionia, Muu i Milo. A następnie dzięki mocy zbroi do życia powruca wszyscy Złoci rycerze a stanie się tak by mogli rozbić ścianę płaczu w hadesie!!

Jamnik_sst

Ty jamnik chyba za dużo DB (Dragon Balla) z tym wskrzeszaniem....
że tak powiem ŻADEN z złotych nie przeżyje potyczki którą bedą mieć w Hadesie. Oni tylko przychodzą pod ściane płaczu by ją zburzyć a na koniec obracają sie w grobie.

ocenił(a) serial na 10
gorzki17

nio nie wiem panie gorzki... zapraszam na http://www.saintseiya.pl/ moja strona nio przecież napisałem że zostali wskrzeszeni zby rozbic sciane płaczu a dokładnie wywłoac promien swiatła który ta ściane rozwali. Jestem cały czas na pierząco jesli chodzi o saint seiya i wiem chyba wieceej niz jaki kolwiek inny fan z polski. wiem że nie wypada się tak głupio przechwalac ale to jest raczej prawda bo codziennie pomagam wielu osobom znajdowac odcinki itp..

Jamnik_sst

Prze panie ja żem mange czytał i to nie było wskrzeszenie tylko energia którą zwią Cosmo od danych złotych rycerzy która przebywała w zbrojach nieżywych już złotych Saintów by pomóc uratować Atene przybyła przed ściane płaczu i stworzyła duchy Saintów a to co pan nazywa promieniem światła to była strzała Aiolosa (Sagitarius Gold Saint) przepełniona Cosmo od wszystkich złociaków. W mandze nie pamiętam który to był Chapter i nie chce mi sie szukać w każdym bądź razie wiesz o co chodzi a jeżeli chcesz z Animca zobaczyć scene to se zobacz Saint Seiya Hades Chapter Inferno ep 25. Pozdrawiam:D.

gorzki17

Aha i coś jeszcze po uderzeniu strzały w ściane płaczu że tak powiem jedyne co zostało po Gold Saintach których znamy zostały tylko Clothy (zbroje) i wspomnienia.

gorzki17

W 5 kinówce jest pokazany drewniany posąg w którym są uwięzione dusze Goldów. Zostali skazani za zniszczenie Ściany Płaczu i tym obrażenie Bogów. Jest nawet pokazane jak Shun i Ikki walczą to oni płaczą krwią... Na samym końcu Goldzi mówią Rycerzom:
Nie popełniliśmy błędu, powierzając wam Atenę. Nasi spadkobiercy...Naszym przeznaczeniem jest odejść z tego świata...ale przedtem chcielibyśmy, abyście udowodnili...że żyliśmy w tej epoce, na tym świecie. My, ludzie, którzy nie lękają się bogów i walczą z nimi z całych sił...Poryczałam się jak to usłyszałam:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones