PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792940}

Snowpiercer

6,7 16 951
ocen
6,7 10 1 16951
Snowpiercer
powrót do forum serialu Snowpiercer

Ktoś coś wie, odnośnie 4 sezonu? Kiedy będzie i gdzie?

marcin_radwanski_filmweb

Ja osobiście obstawiam miesiąc - Luty. Dwa poprzednie sezony wychodziły jakoś w 3 tygodniu stycznia - końcówce miesiąca i jestem zdania, że teraz będzie niestety inaczej. Zobaczymy co to przyniesie bo oczekiwania są

marcin_radwanski_filmweb

Nadawca który miał prawa do emisji wycofał się parę dni temu, sam serial jest gotowy do wydania poprostu nie mają nabywcy który by go wyemitował. Więc myślę że trochę jeszcze poczekamy. Było by cudownie gdyby w lutym serial wleciał ale myślę że są marne szanse, a szkoda czekam od dnia premiery końcowego odcinka sezonu 3. Do tego zostawili nas z wielką niewiadomą. Liczę że znajdą nabywcę który kupi prawa do serialu i szybko będzie kontynuowany

ocenił(a) serial na 9
Aldiaqm

O, czyli jest szansa że w ogole nie pojawi sie na Netflix tylko gdzie indziej?

elaskawski

Szczerze myślę, że to będzie cud jak w ogóle ktoś nabyje prawa do nadawania, jak na razie się na to nie zanosi... czas pokaże

ocenił(a) serial na 10
Aldiaqm

Ale do końca 2023 na pewno będzie?

Fan_Seriali

Niestety wystawili nas na długą niepewność. Szkoda że nie umieją się jakoś dogadać zwłaszcza że pomimo tego iż 3 sezon był lekko naciągany fabuła to skończył się bardzo interesująco i szkoda byłoby przerwać zwłaszcza jeśli jest nagrany. Co dalej z podzielonym pociągiem?

ocenił(a) serial na 10
Inter_Aktywnie

Jedynie widziałem teaser 4 sezonu :c

Fan_Seriali

Szkoda naprawdę. Tym bardziej że oglądalność wydaje mi się była i byłaby odpowiednią.

ocenił(a) serial na 10
Front_Stol

Tak, oglądalność jest ogromna. Wyświetlenia o tym na yt są ponad 100k

ocenił(a) serial na 10
Front_Stol

31 grudnia będzie??

ocenił(a) serial na 8
Fan_Seriali

;((((((((((

ocenił(a) serial na 10
MJurkovski

Niestety :c

ocenił(a) serial na 7
Fan_Seriali

Mamy już styczeń 2024. Ktoś może ma jakieś nowe informacje? Nowego sezonu nie widać, a szkoda, bo ostatni odcinek ponownie obudził moje nadzieje na coś nowego i ciekawego. Chętnie zobaczyłbym chociażby jak mieszkańcy Edenu przystosowują się do nowych warunków, może budują jakąś osadę, czy zachowały się jakieś organizmy i tak dalej i tak dalej. Wątek Wilforda również wciąż pozostaje otwarty i dużo mogłoby się wydarzyć

ocenił(a) serial na 8
Aldiaqm

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/czwarty-sezon-snowpiercer-bez-premiery-w-tn t.html

theninjamanpl

Wiadomość sprzed roku. Tak siak czy srak, dalej cisza w temacie.

iceneon.pl

jest info

antoni_f

No i? Jakie info?

iceneon.pl

wznowili ostatnio znowu poszukiwania dzieki strajkom, moze cos sie uda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones