Snowpiercer
powrót do forum 1 sezonu

Layton

ocenił(a) serial na 1

Nigdy nie zrozumiem dlaczego Layton jest główną postacią, dawno nie widziałam aktora który jest tak beznadziejny.

delfinaplesinska

ma duzego penisa czarnego dlatego jest głownom postacia

delfinaplesinska

jak to ktoś nazwał brednie. najlepsze że zgadzają się z nimi ludzie którzy są na tyle mało rozwinięci że 10-stopniowa skala to dla nich coś niepojętego i nie ogarniają jak to działa. żeby było ciekawiej jeden ocenił na 1 bo mu się aktor nie podoba drugi ocenił na 10 bo mu się coś podobało. mam nadzieję że tacy ludzie nie mają wpływu na nic bardziej istotnego niż średnia jakiegoś randomowego serialu na tej stornie. btw ciekawe czy ktoś wyjaśnił jak to możliwe że ten pociąg ma prawo istnieć i po kiego grzyba oni ciągle nim jadą w koło ziemii bo film nie dał rady nic wyjaśnić żeby dodać sensu fabule.

delfinaplesinska

Na Netflixie masz męskiego lektora.
Inna sprawa, ten aktor od Laytona zagrał całkiem w porządku, szału nie było ale widziałem gorsze gry aktorskie. Może mam takie zdanie dlatego, że oglądałem ten serial Świerzowa po odświerzenia sobie sequeli Star Warsów. Jenifer Connelly o niebo lepsza.

Gabvi

Sorki za błędy, tępa autokorekta.

delfinaplesinska

No zgadnij dlaczego xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones