PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176195}

Rycerze Zodiaku

Saint Seiya
7,7 5 686
ocen
7,7 10 1 5686
Rycerze Zodiaku
powrót do forum serialu Rycerze Zodiaku

wracać, nie wracać..

ocenił(a) serial na 9

Bajka dzieciństwa zaraz obok DB :) daje 9 z sentymentu i zastanawiam się czy wrócić i
przypomnieć sobie całe anime. Obawiam się czy teraz w wieku 2x lat nie zepsuje sobie
dobrych wspomnień :D Wiadomo, to co kiedyś było super teraz wygląda już troche inaczej...

ocenił(a) serial na 8
Iwan090

Również oglądałem ją w dzieciństwie, wróciłem do niej kilka lat temu i bardzo mi się spodobała, mam zamiar niedługo znów sobie obejrzeć, nigdy te anime mi się nie znudzi, zwłaszcza te piękne soundtracki.

użytkownik usunięty
Mailo91

http://youtu.be/5ZDVJlkzaVU
będzie nowa seria odświeżenie z ładniejszą kreską :)

ocenił(a) serial na 10

a to nie wiedziałem! dzieki! ja mam te anime i tak widziałem za dzieciaka potem na płyty zgrałem od kumpla i obejrzałem znowu i teraz też pewno obejrze jeśli odświeżona wersja będzie

użytkownik usunięty
statnik

he ja zapewne też, nie wiele pamiętam z tego anime bo oglądałem za dzieciaka :)

Ale tylko Omegę chcą odświeżyć, czy wszystkie serie?

użytkownik usunięty
szynszylek_peb

jak na razie nie wiem, ale jak będzie na to popyt to zapewne tak

ocenił(a) serial na 8
Iwan090

Pamiętam jak leciały zawsze 2 odcinki pod rząd, przed trzema DBZ, na RTL 7 :D

10 lat temu to biegłem z podstawówki do domu, prawie zawsze włączałem TV na openingu, to były czasy...

Iwan090

To było świetne anime, zapraszam fanów do grania w grze przeglądarkową na podstawie rycerzy zodiaku. Rycerze-Zodiaku[kropka]pl

ocenił(a) serial na 8
koderek

Jak dla mnie 2 miejsce po DB oczywiście warto wrócić bo mimo upływu lat wciąż ta seria jest bardzo ciekawa i fajnie się ogląda, do tego wspominamy stare dobre czasy, teraz już nie ma takich anime w Tv leci jakieś badziewie, na szczęście nasze pokolenie się wychowało na tych anime i często do nich wracamy;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones